CDV30FF101FO3F
Mfr.Part #
CDV30FF101FO3F
Capacitance :
100pF
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Pbfree Code :
yes
Voltage - Rated :
1kV
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±1%
CDV30
Reach Compliance Code :
Unknown
Datasheets
CDV30FF101FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL