CDV30FF101FO3
Mfr.Part #
CDV30FF101FO3
Voltage - Rated :
1kV
1 (Unlimited)
Reach Compliance Code :
Unknown
Published :
Pbfree Code :
yes
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
100pF
Tolerance :
±1%
Datasheets
CDV30FF101FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL