CDV30EK330FO3F
Mfr.Part #
CDV30EK330FO3F
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height Seated (Max) :
0.858 21.80mm
Voltage - Rated :
2.5kV
Tolerance :
±1%
Published :
Size / Dimension :
0.780Lx0.252W 19.80mmx6.40mm
Lead Spacing :
0.437 11.10mm
Capacitance :
33pF
Datasheets
CDV30EK330FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL