CDV30EK300FO3F
Mfr.Part #
CDV30EK300FO3F
Capacitance :
30pF
Tolerance :
±1%
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
2.5kV
Datasheets
CDV30EK300FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL