CDV30EJ300FO3F
Mfr.Part #
CDV30EJ300FO3F
Voltage - Rated :
2kV
Tolerance :
±1%
Capacitance :
30pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
CDV30EJ300FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL