CDV30EJ240FO3F
Mfr.Part #
CDV30EJ240FO3F
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
2kV
Capacitance :
24pF
Tolerance :
±1%
Datasheets
CDV30EJ240FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL