CDV30EH470FO3F
Mfr.Part #
CDV30EH470FO3F
Capacitance :
47pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
1.5kV
CDV30
Height Seated (Max) :
0.850 21.60mm
Factory Lead Time :
9 Weeks
Size / Dimension :
0.772Lx0.252W 19.60mmx6.40mm
Tolerance :
±1%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Lead Spacing :
0.437 11.10mm
Datasheets
CDV30EH470FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL