CDV30EF820FO3
Mfr.Part #
CDV30EF820FO3
Tolerance :
±1%
GENERAL PURPOSE
Reach Compliance Code :
Unknown
Capacitance :
82pF
Voltage - Rated :
1kV
Pbfree Code :
yes
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
CDV30EF820FO3
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL