CDV30EF470FO3F
Mfr.Part #
CDV30EF470FO3F
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
1kV
Capacitance :
47pF
Datasheets
CDV30EF470FO3F
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL