BPF1608LRPFR3750L
Mfr.Part #
BPF1608LRPFR3750L
Package / Case
0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Description
ANT 5G NR N77 BAND PASS FILTER
Frequency :
3.75GHz Center
Ripple :
Bandwidth :
900MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Height (Max) :
0.014 (0.35mm)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case :
0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Insertion Loss :
2.5dB
Package :
Tape and Reel (TR);Cut Tape (CT);Digi-Reel®;
Series :
Datasheets
BPF1608LRPFR3750L
Introducing RF Filters Pulse Electronics BPF1608LRPFR3750L from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Bandwidth:900MHz, Mounting Type:Surface Mount, Package / Case:0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, BPF1608LRPFR3750L pinout, BPF1608LRPFR3750L datasheet PDF, BPF1608LRPFR3750L amp .Beyond RF Filters Pulse Electronics BPF1608LRPFR3750L ,we also offer AEQ3055-10, XLF-861+, XHF2-1162+, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.