BLM18DN601SZ1D
Mfr.Part #
BLM18DN601SZ1D
Description
FERRITEBEAD SMD Z100MHZ=600OHM 7
Ferrite Beads and Chips
Height (Max) :
0.037 0.95mm
Filter Type :
FERRITE CHIP
Ratings :
AEC-Q200
Impedance @ Frequency :
600Ohm @ 100MHz
Series :
EMIFIL®, BLM18
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Current Rating (Max) :
700mA
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
7 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C