BLM15BA100SZ1D
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BLM15BA100SZ1D
Manufacturer
Murata Electronics
Description
FERRITE BEAD
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Filter Type :
FERRITE CHIP
Number of Functions :
1
Operating Temperature (Min) :
-55°C
Length :
1mm
Mounting Type :
Surface Mount
DC Resistance (DCR) (Max) :
0.25Ohm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Packing Method :
TR, Paper, 7 Inch
Reach Compliance Code :
Compliant
Output Impedance :
10Ohm Ω
RoHS Status :
RoHS Compliant
Additional Feature :
AEC-Q200
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Width :
0.5mm
Physical Dimension :
L1.0XB0.5XH0.5 (mm)/L0.039XB0.02XH0.02 (inch)
Height :
0.5mm
Operating Temperature (Max) :
125°C
Rated Current :
0.3A