BL-HJDGKKC32M-A
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BL-HJDGKKC32M-A
Manufacturer
American Bright
Package / Case
4-PLCC
Datasheet
Download
Description
3528 PLCC4 RGY
Manufacturer :
American Bright
Product Category :
Height (Max) :
2.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
5A (24 Hours)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-PLCC
Size / Dimension :
3.20mm Lx2.80mm W
Factory Lead Time :
10 Weeks
Datasheets
BL-HJDGKKC32M-A
American Bright BL-HJDGKKC32M-A
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    IC LED DRVR LIN PWM 150MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 50MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 100MA 6DFN
    IC LED DRIVER LINEAR 25MA 6DFN