BB8065CN
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BB8065CN
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
WHIP MC CC 806-866MHZ 5 BK NGP
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
RoHS Status :
RoHS Compliant
Antenna Type :
Whip, Straight
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Range :
806MHz~866MHz
Number of Bands :
1
Frequency (Center/Band) :
836MHz
Mounting Type :
Base Mount
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Published :
Factory Lead Time :
4 Weeks
Reach Compliance Code :
Unknown
Datasheets
BB8065CN
1 Bands Whip, Straight UHF 300MHz~1GHz Base Mount 836MHz