BB020016VZ22P536AC
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BB020016VZ22P536AC
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 22.5PF 7.5KV
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±10%
Factory Lead Time :
17 Weeks
Applications :
GENERAL PURPOSE
Voltage - Rated :
7500V 7.5kV
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Capacitance :
22.5pF
Datasheets
BB020016VZ22P536AC
Vishay BB020016VZ22P536AC
22.5pF 7500V 7.5kV Ceramic Capacitor ±10%