BB-DP15-3600500DB
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BB-DP15-3600500DB
Manufacturer
Advantech
Description
AC/DC WALL MNT ADPT 36V/36V/5V
Manufacturer :
Advantech
Product Category :
Voltage - Input :
Polarization :
Cord Length :
Form :
Wall Mount (Class II)
Efficiency :
Operating Temperature :
Voltage - Output :
36V, 36V, 5V
Approval Agency :
CE
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
Region Utilized :
United Kingdom
Series :
DP15-3600
Applications :
ITE (Commercial)
Input Connector :
BS 1363
Current - Output (Max) :
100mA, 100mA, 1A