BAW101E6433
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BAW101E6433
Manufacturer
Infineon Technologies
Package / Case
SOT143-4
Datasheet
Download
Description
BAW101 - HIGH VOLTAGE DOUBLE DIO
Manufacturer :
Infineon Technologies
Product Category :
Diodes - Rectifiers - Arrays
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Repetitive Peak Reverse Voltage :
300
Package / Case :
SOT143-4
Reverse Recovery Time :
Datasheets
BAW101E6433
Infineon Technologies BAW101E6433
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Nexperia
    DIODE ARRAY GP 100V 215MA SOT23
  • Nexperia
  • Diodes Incorporated
    DIODE ARRAY GP 75V 300MA SOT23-3
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23