B82734R2142B030
Mfr.Part #
B82734R2142B030
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Description
CMC 39MH 1.4A 2LN TH
Stock
400
In Stock :
400
Common Mode Chokes
Current Rating (Max) :
1.4A
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated AC :
250V
Number of Lines :
2
Size / Dimension :
1.280Lx0.827W 32.50mmx21.00mm
Packaging :
Tray
Filter Type :
Power Line
Series :
B82734
Published :
2008
Approval Agency :
ENEC, UR, VDE
Height (Max) :
1.220 31.00mm
Mounting Type :
Through Hole
Factory Lead Time :
8 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~125°C
DC Resistance (DCR) (Max) :
460mOhm Typ
Inductance @ Frequency :
39mH @ 10kHz
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Datasheets
B82734R2142B030
EPCOS (TDK) B82734R2142B030
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD