B32355C4155J019
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
B32355C4155J019
Manufacturer
EPCOS (TDK)
Description
CAP FILM 1.5UF 5% 400VAC RADIAL
Stock
759
In Stock :
759
Manufacturer :
EPCOS (TDK)
Product Category :
Film Capacitors
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height :
51mm
Diameter :
25mm
Voltage - Rated DC :
400V
Voltage - Rated AC :
400V
Datasheets
B32355C4155J019
EPCOS (TDK) B32355C4155J019
Film Capacitor 1.5muF 400V