AX7MCF1-644.5205T
Mfr.Part #
AX7MCF1-644.5205T
Description
XTAL OSC XO 644.5205MHZ CML SMD
Oscillators
Brand :
Width :
5 mm
Max Operating Temperature :
85 °C
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Min Operating Temperature :
-40 °C
Current - Supply (Max) :
68mA
Standard Oscillators
Subcategory :
Oscillators
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Package :
Tape and Reel (TR)
Tradename :
ClearClock
Active
RoHS :
Details
Frequency :
644.5205MHz
Voltage - Supply :
1.8V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Max Supply Current :
68 mA
Max Supply Voltage :
1.89 V
Output :
CML
Min Supply Voltage :
1.71 V
Frequency Stability :
±25ppm
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Current - Supply (Disable) (Max) :
67mA
Load Capacitance :
Height :
1.8 mm
Length :
7 mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm