AX7DCF2-153.6000T
Mfr.Part #
AX7DCF2-153.6000T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Height :
1.8 mm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Width :
5 mm
+ 85 C
Subcategory :
Oscillators
Package :
Tape and Reel (TR)
Series :
ClearClock™ AX7
LVDS
Tradename :
ClearClock
RoHS :
Details
Current Rating :
64 mA
Frequency :
153.6MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Brand :
Voltage - Supply :
1.8V
Factory Lead Time :
19 Weeks
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
70mA
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Length :
7 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA