AX7DCF1-657.4219T
Mfr.Part #
AX7DCF1-657.4219T
Description
XTAL OSC XO 657.4219MHZ LVDS SMD
Oscillators
Factory Lead Time :
19 Weeks
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Product Type :
Standard Oscillators
Product Category :
Standard Clock Oscillators
RoHS :
Details
Current - Supply (Max) :
70mA
Frequency :
657.4219MHz
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Base Resonator :
Crystal
Output Format :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Absolute Pull Range (APR) :
Tradename :
ClearClock
Voltage - Supply :
1.8V
Load Capacitance :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Length :
7 mm
Brand :
Output :
LVDS
Height :
1.8 mm
Subcategory :
Package :
Tape and Reel (TR)
Product Status :
Active
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Width :
5 mm