AX7DBF1-699.5175
Mfr.Part #
AX7DBF1-699.5175
Description
XTAL OSC XO 699.5175MHZ LVDS SMD
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Width :
5 mm
Termination Style :
SMD/SMT
Package :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Height :
1.8 mm
Output Format :
Frequency Stability :
±25ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
ClearClock
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Subcategory :
Oscillators
Length :
7 mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Current - Supply (Max) :
70mA
Load Capacitance :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
699.5175MHz
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm