AX7DBF1-669.3125
Mfr.Part #
AX7DBF1-669.3125
Description
XTAL OSC XO 669.3125MHZ LVDS SMD
Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Series :
ClearClock™ AX7
Output Format :
LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
1 (Unlimited)
Load Capacitance :
Subcategory :
Standard Oscillators
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Current - Supply (Max) :
70mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
669.3125MHz
Height :
1.8 mm
Brand :
Width :
5 mm
Termination Style :
SMD/SMT
Package :
Tape and Reel (TR)
RoHS :
Details
Length :
7 mm