AX7DBF1-644.4563
Mfr.Part #
AX7DBF1-644.4563
Description
XTAL OSC XO 644.4563MHZ LVDS SMD
Voltage - Supply :
2.5V
Function :
Enable/Disable
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output Format :
LVDS
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
RoHS :
Details
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Height :
1.8 mm
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Termination Style :
SMD/SMT
Frequency :
644.4563MHz
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Brand :
Width :
5 mm
Product Type :
Standard Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
ClearClock™ AX7
Load Capacitance :
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Frequency Stability :
±25ppm
Factory Lead Time :
19 Weeks
Tradename :
ClearClock
Current - Supply (Max) :
70mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Length :
7 mm