AX7DBF1-644.1628
Mfr.Part #
AX7DBF1-644.1628
Description
XTAL OSC XO 644.1628MHZ LVDS SMD
Oscillators
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Product Status :
Active
Base Resonator :
Crystal
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Brand :
Width :
5 mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Product Type :
Standard Oscillators
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
644.1628MHz
Factory Lead Time :
19 Weeks
Termination Style :
SMD/SMT
Height :
1.8 mm
Length :
7 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
1 (Unlimited)
Tradename :
ClearClock
RoHS :
Details
Output Format :
Current - Supply (Max) :
70mA