AX7DBF1-1219.5000C
Mfr.Part #
AX7DBF1-1219.5000C
Description
XTAL OSC XO 1.2195GHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Package :
Strip
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Strip
Frequency :
1.2195GHz
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
ClearClock™ AX7
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Current - Supply (Max) :
70mA
Frequency Stability :
±25ppm