AX5PBF4-312.5000C
Mfr.Part #
AX5PBF4-312.5000C
Description
OSC XO 312.5MHZ 2.5V LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
312.5MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
312.5MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Current - Supply (Max) :
110mA
Supply Voltage :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm