AX5PBF2-155.5200T
Mfr.Part #
AX5PBF2-155.5200T
Description
OSC XO 155.52MHZ 2.5V LVPECL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
155.52MHz
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Package :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
110mA
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Frequency :
155.52MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Symmetry-Max :
55/45%
Product Status :
Active
Supply Voltage :
2.5V