AX5PBF1-655.3600T
Mfr.Part #
AX5PBF1-655.3600T
Description
OSC XO 655.36MHZ 2.5V LVPECL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Ratings :
Frequency :
655.36MHz
Operating Frequency :
655.36MHz
Package :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
2.5V
Product Status :
Active
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
2.5V
Absolute Pull Range (APR) :
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Current - Supply (Max) :
110mA
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)