AX5DBF1-906.5000C
Mfr.Part #
AX5DBF1-906.5000C
Description
OSC XO 906.5MHZ 2.5V LVDS
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Ratings :
Rise Time-Max :
0.4ns
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Supply Voltage :
2.5V
Series :
ClearClock™ AX5
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
80mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
906.5MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Absolute Pull Range (APR) :
Surface Mount :
yes
Frequency :
906.5MHz
Symmetry-Max :
55/45%