AX5DAF2-368.6400C
Mfr.Part #
AX5DAF2-368.6400C
Description
OSC XO 368.64MHZ 3.3V LVDS
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Frequency :
368.64MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
368.64MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Package :
Strip
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
80mA
Function :
Enable/Disable
Absolute Pull Range (APR) :
Packaging :
Strip
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Surface Mount :
yes
Mounting Type :
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Voltage - Supply :
3.3V