AX5DAF2-153.6000C
Mfr.Part #
AX5DAF2-153.6000C
Description
OSC XO 153.6MHZ 3.3V LVDS
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Frequency :
153.6MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Operating Frequency :
153.6MHz
Current - Supply (Max) :
80mA
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm