ATV30C300J-HF
Mfr.Part #
ATV30C300J-HF
Description
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Power - Peak Pulse :
3000W 3kW
Reverse Standoff Voltage :
30V
Peak Pulse Current :
61.98A
Voltage - Breakdown (Min) :
33.3V
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
61.98A
Peak Pulse Power :
3kW
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ
Published :
Unidirectional Channels :
Clamping Voltage :
48.4V