ATV04A130JB-HF
Mfr.Part #
ATV04A130JB-HF
Description
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA
1
Factory Lead Time :
12 Weeks
Peak Pulse Power :
400W
Voltage - Breakdown (Min) :
14.4V
Clamping Voltage :
21.5V
ROHS3 Compliant
Applications :
Automotive
Operating Temperature :
-55°C~150°C TJ
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
30
Mounting Type :
Surface Mount
Reverse Standoff Voltage :
13V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
13V
Peak Pulse Current :
18.6A
Current - Peak Pulse (10/1000μs) :
18.6A