ASP2PLB6LB24
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ASP2PLB6LB24
Manufacturer
Sensata Technologies – Airpax
Description
INDICATOR LIGHT 22MM BLU 24V
Manufacturer :
Sensata Technologies – Airpax
Product Category :
Panel Cutout Shape :
Round
Lens Size :
29.00mm Dia
Lamp Color :
Blue
Voltage :
24V
Lens Style :
Round with Flat Top
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
22.5mm Plastic
RoHS Status :
RoHS Compliant
Panel Cutout Dimensions :
0.89 (22.50mm)
Ratings :
AC/DC
Published :
Type :
LED
Datasheets
ASP2PLB6LB24
Introducing Sensata Technologies – Airpax ASP2PLB6LB24 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Voltage:24V, Type:LED, ASP2PLB6LB24 pinout, ASP2PLB6LB24 datasheet PDF, ASP2PLB6LB24 amp .Beyond Sensata Technologies – Airpax ASP2PLB6LB24 ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.