ASFHSFH22K305
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
ASFHSFH22K305
Manufacturer
JST
Description
JUMPER SSFH-001T-P0.5 X2 12"
Manufacturer :
JST
Product Category :
Factory Lead Time :
16 Weeks
Connector Side1 :
SFH/SFK CONTACT
Rated Voltage :
350V
Connector Support Type :
CABLE ASSEMBLY
Wire Gauge :
22 AWG
Rated Current :
4A
Approval Agency :
UL
Length :
0.305mm