AR06BTCV2003
Mfr.Part #
AR06BTCV2003
Description
RES 200K OHM 0.1% 1/4W 1206
Package / Case :
Lead Free :
Lead Free
Power Rating :
250mW
Resistance :
200kOhm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
AR06BTCV2003
Viking Tech AR06BTCV2003
200kOhm,