AR06BTCV1003
Mfr.Part #
AR06BTCV1003
Description
RES 100K OHM 0.1% 1/4W 1206
Stock
429
In Stock :
429
Resistance :
100kOhm
Content :
1000pc(s)
Tolerance ± :
0.1%
Power Rating :
250mW
Industrial packaging :
yes
Lead Free :
Lead Free
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Package / Case :
1206
Type :
AR06BTCV1003
Datasheets
AR06BTCV1003
Viking Tech AR06BTCV1003
100kOhm,