AR05BTCW7502
Mfr.Part #
AR05BTCW7502
Description
RES 75K OHM 0.1% 1/8W 0805
Chip Resistor - Surface Mount
Lead Free :
Lead Free
Resistance :
75kOhm
Power Rating :
125mW
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Package / Case :
Datasheets
AR05BTCW7502
Viking Tech AR05BTCW7502
75kOhm,