AR05BTCW4992
Mfr.Part #
AR05BTCW4992
Description
RES 49.9K OHM 0.1% 1/8W 0805
Resistance :
49.9kOhm
Power Rating :
125mW
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
AR05BTCW4992
Viking Tech AR05BTCW4992
49.9kOhm,