AR03DTC7503
Mfr.Part #
AR03DTC7503
Description
RES 750K OHM 0.5% 1/16W 0603
Resistance :
750kOhm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Power Rating :
62.5mW
Datasheets
AR03DTC7503
Viking Tech AR03DTC7503
750kOhm,