AR03DTC4993
Mfr.Part #
AR03DTC4993
Description
RES 499K OHM 0.5% 1/16W 0603
Resistance :
499kOhm
Package / Case :
Power Rating :
62.5mW
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
AR03DTC4993
Viking Tech AR03DTC4993
499kOhm,