AR03DTC4991
Mfr.Part #
AR03DTC4991
Description
RES 4.99K OHM 0.5% 1/16W 0603
Power Rating :
62.5mW
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Published :
Package / Case :
Resistance :
4.99kOhm
Datasheets
AR03DTC4991
Viking Tech AR03DTC4991
4.99kOhm,