AR03DTC4700
Mfr.Part #
AR03DTC4700
Description
RES 470 OHM 0.5% 1/16W 0603
RoHS Status :
RoHS Compliant
Composition :
Thin Film
Power Rating :
62.5mW
Resistance :
470Ohm
Datasheets
AR03DTC4700
Viking Tech AR03DTC4700
Thin Film, 470Ohm,