ANT5320LL26R2455A
Mfr.Part #
ANT5320LL26R2455A
Manufacturer
Pulse Electronics
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Datasheet
Download
Description
ANTENNA CHIP 2.4/5GHZ
Manufacturer :
Pulse Electronics
Product Category :
RF Antennas
Package :
Tape and Reel (TR);Cut Tape (CT);Digi-Reel®;
Resistance :
21.3 kOhms
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Features :
Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Composition :
Thin Film
Ratings :
AEC-Q200
Height - Seated (Max) :
0.028 (0.70mm)
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Series :
RN73R
Tolerance :
±0.5%
Failure Rate :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)