AMI-M32A-10-30-E-2
Mfr.Part #
AMI-M32A-10-30-E-2
Description
LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Stock
3
In Stock :
3
RoHS Compliant
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) :
440V
Termination Style :
Threaded Post (8-32)
Current :
30A
Frequency - Operating :
50/60Hz
Filter Type :
Three Phase (Wye)
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) :
250V
Operating Temperature :
-10°C~40°C
Configuration :
Single Stage
Datasheets
AMI-M32A-10-30-E-2
Altran Magnetics, Inc. AMI-M32A-10-30-E-2
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH