AGSC-4807PPI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AGSC-4807PPI
Manufacturer
Allied Components International
Description
100/1000 BASE-T GIGABIT POE++ LA
Stock
20
In Stock :
20
Manufacturer :
Product Category :
Pulse Transformers
Series :
ET (Volt-Time) :
Package :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.283" (7.20mm)
Inductance :
350μH
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Turns Ratio - Primary:Secondary :
1CT:1CT
Size / Dimension :
1.094" L x 0.480" W (27.80mm x 12.20mm)