AFFC-100-24-153-11
Mfr.Part #
AFFC-100-24-153-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 24 CONDUCTOR 15
Product Category :
Number of Conductors :
24
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
23 Weeks
Cable Type :
FFC, FPC
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Pbfree Code :
yes
Length :
6.000 152.40mm
Pitch :
0.039 1.00mm