AFFC-100-16-102-11
Mfr.Part #
AFFC-100-16-102-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 16 CONDUCTOR 10
Stock
413
In Stock :
413
Product Category :
Published :
2016
Length - Exposed Ends :
0.138 3.50mm
Pbfree Code :
yes
Termination Style :
Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch :
0.039 1.00mm
Length :
4.000 101.60mm